Skip to main content
طراحی و چاپ پلنر، باید با کیفیت بسیار بالا باشد و برای مشتریان جذابیت های منحصر به فرد خود را داشته باشد. مجموعه لیدانکو با مجرب ترین و حرفه ای ترین های کشور در زمینه طراحی و صفحه آرایی اقدام به طراحی اختصاصی پلنر برای مشتریان خود کرده است همچنین مجموعه ما با بهره گیری از بروزترین دستگاه های موجود در زمینه چاپ سال هاست که اقدام به تولید و چاپ انواع پلنر توسط زبده ترین نیرو ها می کند. جهت ثبت سفارش در این زمینه کافیست همین حالا با همکاران ما در واحد ثبت سفارشات تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

طراحی و چاپ پلنرطراحی و چاپ پلنر

پلنر

اما اولین سوال این است که پلنر چیست و چه کارآیی هایی دارد؟در حال حاضر خیلی از افراد جامعه هیج گونه اطلاعی در این مورد که پلنر چیست و چه نوع کارآیی دارد ندارند. به همین دلیل است که ادامه این مطلب را به معرفی طراحی و چاپ پلنر، پلنر و مهم ترین نمونه های آن اختصاص داده ایم و سعی ما بر آن است که این وسیله را به بهترین نحو ممکن برای شما عزیزان معرفی کنیم. پیشنهاد ما به شما این است که تا پایان این مبحث با ما نیز همراه باشید تا بتوانید از مزیت های این وسیله بسیار مفید و عالی بهره مند شوید.

یکی از چیزهایی که باید به آن دقت کنید این است که طراحی و چاپ پلنر شما کیفیت بالایی را داشته باشند زیرا در تولید پلنر این مهم ترین اصل است.

چاپ پلنر

در واقع پلنر ها یک نوع دفتر خاص هستند که برای برنامه ریزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و هر شخص به راحتی با به کارگیری آن ها می تواند به فعالیت های روزانه خود رسیدگی کند و به عبارتی به آن ها سر و سامان بدهد. این محصول پر کاربرد توسط شرکت های مختلفی به چاپ و طراحی می شود که در حال حاضر شما می توانید برای ثبت سفارش طراحی و چاپ پلنر خود با ما تماس بگیرید و با قیمتی مناسب و کیفیتی بسیار عالی این محصول را به راحت ترین حالت ممکن سفارش دهید.

چاپ پلنر اختصاصی

در حال حاضر چاپ پلنر اختصاصی به به یکی از فرایندهای متداول در زمینه چاپ و تولید دفاتر محسوب می‌شود. ما در مجموعه لیدانکو این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. که طراحی و چاپ پلنر اختصاصی خود را با بالاترین کیفیت انجام دهید. در واقع همانطور که می‌دانید داشتن پلنر واند یک راه بسیار عالی برای داشتن برنامه‌ریزی‌های شخصی هر فرد باشد. در دنیای امروزه که مردم اهمیت بالای برنامه‌ریزی را درک کرده‌اند. به دنبال راهی برای مکتوب کردن برنامه ریزی‌ها و اهداف خود می‌باشند. که پلنر می‌تواند بهترین گزینه برای این اشخاص باشد.

انواع پلنر

پلنر ها انواع مختلفی دارند از قبیل: پلنر های ساده، پلنر های اداری، پلنر های روزانه، پلنر های هفتگی، پلنر های سالانه، پلنر های تحصیلی، پلنر های فانتزی، پلنر های خاص یا پلنر های اختصاصی. هر کدام از انواع پلنر که در بالا گفته شد با توجه به ویژگی هایی که دارند طراحی و چاپ پلنر انجام شده و مورد استفاده قرار می گیرند. وقت طلاست؛ پس اگر شما هم جزو کسانی هستید که قدر این طلای ارزشمند را می دانید، حتما دوست دارید کارهای روزمره خود را با برنامه ریزی انجام دهید تا به هدف گذاری درست و اصولی دست پیدا کنید.

امروزه استفاده از پلنر برای برنامه ریزی یک روش رایج و جذاب بوده که کاربرد گسترده ای میان افراد پرمشغله پیدا کرده است.

طراحی و چاپ پلنر

قیمت چاپ پلنر

شما می‌توانید با همراهی مجموعه لیدانکو که با در اختیار داشتن تیمی حرفه‌ای در زمینه طراحی و چاپ و تولید. دفاتر برنامه‌ریزی و یا پلنرهای اختصاصی اقدام به چاپ و طراحی پلنر دلخواه خود نمایید. و متناسب با اشخاص و رنج سنی که تصمیم دارید پلنرها را برای آنها تولید نمایید طراحی را تعیین نمایید. از لحاظ قیمتی قیمت چاپ پلنر به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله اندازه جنس کاغذ تعداد صفحات تعداد رنگ و جزئیاتی که در طراحی هر پلنر متغیر می‌باشد.

سالنامه پلنر

یکی از محبوب ترین انواع پلنرهای رنگارنگ و متنوع موجود در بازار، سالنامه پلنر است. این نوع پلنر که همراه با تقویم سالانه می باشد، می تواند به شما امکان یک برنامه ریزی سالانه و طولانی مدت را بدهد. با استفاده از سالنامه پلنر، در بخش ویژه مربوط به اهداف و پروژه های آینده، چه بزرگ باشند و چه کوچک، می توانید اهداف دراز مدت خود را یادداشت کنید پس طراحی و چاپ پلنر یکی از اقدامات جاری محسوب می شود.به این ترتیب نه تنها آنها را در طولانی مدت فراموش نخواهید کرد، بلکه با یاد آوری آنها انرژی و استقامت لازم برای ادامه دادن مسیر خود را پیدا خواهید کرد.

چاپ پلنر در انواع مختلف

همانطور که می‌دانید چاپ پلنر در انواع مختلف انجام می‌شود. که از نظر زمانی به سه دسته پلنرهای سالانه پلنرهای هفتگی و پلنرهای روزانه تقسیم می‌شوند. و از نظر نوع و سبک به دسته‌های مختلف از جمله پلنرهای کاری درسی و فانتزی تقسیم می‌شوند. وجود تعداد زیاد و تنوع در پلنرهای مختلف خود سبب شده است که افراد انتخاب‌های گسترده‌ای را در انتخاب این محصولات داشته باشند. مخصوصا با تنوع در طراحی و چاپ پلنر های مختلف که در بازار موجود می باشد.

چاپ پلنر روزانه

در حال حاضر با زندگی پرمشغله‌ای که افراد چه از نظر کاری و چه از نظر شخصی دارند. بهره‌گیری از دفاتر برنامه روزانه و یا پلنرهای روزانه یکی از پلنرهایی هست که به آنها برای نظم دادن به کارهای روزانه خود کمک می‌کند. همچنین طراحی چاپ پلنر روزانه از این جهت مفید می‌باشد. که افراد برنامه‌ریزی دقیق‌تر به همراه اولویت بندی کردن برای کارهای روزانه خود از آن استفاده می‌کنند. علاوه بر تمام مواردی که گفته شد مدیریت زمان بهتر با استفاده از برنامه‌ریزی روزانه که خود باعث می‌شود، زمانشان به بهترین نحو ممکن مدیریت شود.

طراحی و چاپ پلنر

چاپ پلنر هفتگی

طراحی و چاپ پلنر هفتگی نیز دارای مزیت‌های بسیار متعددی می‌باشد که خود نیز برای بهبود بخشیدن به برنامه‌ریزی و مدیریت زمان نیز کمک می‌نمایند. پلنر هفتگی نمای کلی از هفته را به شما ارائه می‌دهد، که می‌توانید در آن بر اساس زمانی که در یک هفته دارید برنامه‌ها را مدیریت نمایید. از دیگر مزایایی که پلنر هفتگی به ما ارائه می‌دهد مشاهده فعالیت‌های پیش بینی شده، برای هفته آینده و تدابیر لازم در خصوص نظم و ساختار آنها می‌باشد.

 چاپ پلنر سالانه

اگر شما نیز قصد این را دارید که مدیریت زمانی و برنامه‌ریزی در سطح سالانه کارهای خود داشته باشید. طراحی و چاپ پلنر سالانه بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شود. به این دلیل که پلنرهای سالانه نمای کلی از سال آینده را به شما نشان می‌دهند. تا بتوانید برنامه‌ریزی بلند مدت خود را داشته باشید. و برای کارهای مهمتان تداوم و پیگیری لازم را پیش بینی کرده و به اجرا برسانید.

 چاپ پلنر درسی

یکی دیگر از پلنرهایی که در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد پلنرهای درسی می‌باشند. طراحی و چاپ پلنر درسی بسیار مهم است زیرا این پلنر یکی از مهم‌ترین ابزار برای دانش آموزان و دانشجویان محسوب می‌شود. که به آنها کمک می‌نماید تا بتوانند برنامه‌ریزی دقیقی برای وظایف درسی مهلت‌ها برنامه‌های امتحانی و فعالیت‌های مرتبط با تحصیلات خود را در آن درج نمایید.  و همچنین زمان خود را مدیریت نمایند. استفاده از پلنر درسی سبب می‌شود تا محصلین ما تعداد زیادی از دروس و وظایف مرتبط با آن را به صورت همزمان مدیریت نمایند.

چاپ پلنر فانتزی

پلنرها دفاتر برنامه‌ریزی می‌باشند. اما طراحی و چاپ پلنر فانتزی به معنای این است که شما دفاتر پلنر خود را به گونه‌ای خلاقانه و و جذاب در اختیار دارید. که می‌تواند طرح فانتزی آن باعث الهام بخشی و خلاقیت بخشیدن به شما نیز می شود. وجه تمایز این نوع پلنرها به نسبت پلنرهای دیگر لذت و خوشایندی برنامه‌ریزی کردن است. همچنین یادداشت‌گیری خلاقانه می‌باشد این نوع پلنرها به دلیل طرحی که دارند یک ابزار مفرح و مفید برای برنامه‌ریزی و همچنین مدیریت زمانی محسوب می‌شوند.

طراحی و چاپ پلنر

سالنامه پلنر ایده آل

ما در مجموعه لیدانکو طراحی و چاپ پلنر اختصاصی و مد نظر شما را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم فقط کافیست با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. یک سالنامه پلنر خوب در صفحات پایانی خود، بخش مربوط به پروژه ها و ایده های آینده را قرار می دهد. هم چنین مجموعه لیدانکو با طراحی یک سالنامه پلنر ایده آل، در کنار هر صفحه بخشی را به نقل قول های انگیزشی و الهام بخش یا خاطراتی از افراد مشهور و موفق اختصاص داده است تا علاوه بر یاد آوری برنامه، انرژی مثبت دریافت کنید.

طراحی و چاپ پلنر

یک برنامه ریزی دقیق و منطقی، نیازمند استفاده از یک پلنر جذاب و منحصربه فرد است که شما را برای انجام دادن کارهای روزمره یا اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود تشویق می کند. به این ترتیب با سفارش یک پلنر اختصاصی می توانید از برنامه ریزی کردن و اجرای به موقع آن لذت ببرید. مجموعه لیدانکو با طراحی و چاپ پلنر فوق العاده و ایده آل شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما فرصت یک برنامه ریزی دقیق را می دهد. شما می توانید انواع پلنر با طرح و مدل های مختلف و متنوع را سفارش دهید.

برخی پلنرها دارای صفحات رنگارنگ برای افزایش جذابیت و برنامه ریزی دقیق تر هستند؛ همچنین شما می توانید برخی تصاویر یا استیکرهای خاص را در قسمت های مخصوص در هر صفحه بچسبانید.

خرید پلنر

در خرید پلنر بایستی به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید. اولین و مهم ترین نکته در طراحی و چاپ پلنر، کیفیت آن است و کیفیت ساخت و چاپ پلنر حرف اول را می زند؛ چون یک پلنر به صورت روزانه و طولانی مدت در دست شماست و باید کیفیت لازم را داشته باشد. پس برای سفارش انواع پلنر باید به یک تیم متخصص و قابل اعتماد مراجعه کنید. از طرفی پلنر باید جذاب باشد و به دل شما بنشیند؛ به طوری که با دیدن صفحات آن احساس آرامش کرده و انرژی مثبت دریافت کنید.

به همین منظور در خرید پلنر بایستی یک طرح خاص و جذاب را انتخاب کنید یا این که پلنر خود را با طرح ایده آل خود سفارش دهید. نکته مهم بعدی در خرید پلنر، قیمت آن است که به دو مورد قبلی بستگی دارد. پلنر ایده آل شما چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

قیمت پلنر فانتری

یکی از محبوب ترین انواع پلنرهای موجود در بازار، پلنرهای فانتری هستند. پلنرهای فانتری با طرح های جذاب و دوست داشتنی، می تواند نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب کند. قیمت پلنر فانتری به کیفیت طراحی و چاپ پلنر بستگی دارد. پلنرهای فانتری با اشکال فانتزی، کارتونی، جذاب و رنگارنگ خود می توانند بهترین هدیه برای بهترین دوست یا فرزند نوجوان شما باشند.

همچنین می توانید طرح فانتری مورد نظر خود را برای کارشناسان ما در مجموعه لیدانکو ارسال کنید تا آن را با بهترین کیفیت در پلنر شما چاپ کنند و یک پلنر اختصاصی داشته باشید که از نوشتن برنامه روزمره خود در آن لذت می برید.

طراحی و چاپ پلنر

برنامه پلنر

امروزه تکنولوژی به جزئی جدا نشدنی از زندگی ما تبدیل شده است؛ به همین منظور می توانید در کنار پلنرهای کاغذی و مقوایی مرسوم، از برنامه یا اپلیکیشن های پلنر هم استفاده کنید. برنامه پلنر دارای محیطی جذاب و منحصربه فرد است که امکان برنامه ریزی و یاد آوری برنامه ها را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین می توانید با استفاده از برنامه پلنر و به عبارتی طراحی و چاپ پلنر اختصاصی کمک کنید تا  افراد در هر جایی برنامه ریزی خود را مشاهده کرده و با یاد آوری آنها در موبایل یا لب تاپ خود، همیشه آن تایم و با برنامه پیش بروید.

در صورتی که قصد خرید هر گونه پلنر هفتگی، ماهانه، سالنامه پلنر، پلنر فانتزی، پلنر اختصاصی ، طراحی و چاپ پلنر و غیره را دارید می توانید با کارشناسان ما در مجموعه لیدانکو تماس بگیرید و پلنر مورد علاقه خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سفارش دهید.

دیگر مقالات ما

چاپ دفتر مشق اختصاصی        تولید کننده دفتر مشق و دفتر های سازمانی      چاپ دفتر یادداشت        چاپ دفتر و 20 دفتر برتر دنیا      تولید و چاپ دفتر و 5 نکته که از آن باید بدانید    پلنر

خرید عمده پاکت پستی حبابدار رنگی اختصاصی        تولید کننده پاکت پستی حبابدار    فروش پاکت پستی حبابدار اختصاصی      انواع پاکت پستی      صفر تا 100 پاکت حبابدار پستی      پاکت حبابدار رنگی اختصاصی    قیمت پاکت پستی حبابدار | مجموعه لیدانکو 1401        تولید کننده پاکت حبابدار درجه 1 | مجموعه لیدانکو        پخش عمده پاکت پستی حبابدار اختصاصی درجه 1        پخش عمده پاکت حبابدار درجه1| مجموعه لیدانکو          خرید پاکت پستی حبابدار رنگی اختصاصی درجه 1

خرید قوطی فلزی در دار

قیمت بهترین طراحی کارتن بسته بندی      چاپ و طراحی منحصر به فرد بسته بندی یک محصول        قیمت کارتن بسته بندی در بازار اقتصادی        هزینه بسته بندی های خاص        جعبه لاک باتم و 2 روش محاسبه قالب آن      خرید کارتن مقوایی،12 نوع مختلف جعبه        خرید بسته بندی و 24 بسته بندی خلاقانه          15 بسته بندی خاص    25 ایده بسته بندی

چاپ افست کتاب و هزینه چاپ کتاب        انواع چاپ کتاب بروشور و نشریه      انواع نشریه و 3 نوع تقسیم آن      چاپ سربرگ و 3 سایز مختلف آن        چاپ کتاب با تیراژ پایین و 2 روش کلی چاپ کتاب      استفاده از کد رنگ مشکی در چاپ افست      برخی از علتهای مات بودن چاپ افست1        چاپ مهم است مرکز چاپ لیدانکو    تعرفه چاپ ارزان و مقرون به صرفه

پاسخ دهید