Skip to main content

درباره لیدانکو

موفقیت مشتریان هدف اصلی ما است و نیروی محرکه پشت هر کاری که انجام می دهیم.
ما در ارائه خدمات چاپ آنلاین سفارشی ، تولید مجلات ، کاتالوگ ها ، برچسب ها ، بسته بندی ، چاپ بر روی پارچه و موارد دیگر تخصص داریم. فروشگاه آنلاین ما بزرگترین عملیات چاپی وب در ایران است. ما به مشتریان خود دسترسی سریع و آسان به بهترین راه حل های چاپ و یک فروشگاه بزرگ محصولات ارائه می دهیم.

لیدانکو(lidanco) یک شرکت تجارت الکترونیکی است .این حضور آنلاین توسط 900 نفر از افراد پرشور و با استعداد که روزانه در مرکز ما کار می کنند امکان پذیر است و روزانه حجم بالاییکار چاپی را انجام می دهند.

با گذشت سالها ، ما به یک ماشین تبدیل شده ایم ، قادر به ارائه خدمات باکیفیت و تحویل در کمتر از 24 ساعت. هر یک از محصولات ما قابل شخصی سازی هستند و به کاربران آزادی خاصی می دهند تا بتوانند سفارش خود را تنظیم کنند.

“چرا باید ما را انتخاب کنید؟”
ما دائما در حال جستجو و آزمایش هستیم تا بهترین راه حل ها و خدمات چاپ را برای مشتریان خود پیدا کنیم.
از همان ابتدا ما خودمان را به چالش کشیدیم که چیزی بیش از چاپ ارائه دهیم. امروز ما خدمات کاملی و حرفه ای ارائه می دهیم که هدف آن پشتیبانی از پروژه های مشتریان ، از هر خط مشی کاری که در آن قرار دارند می باشد.

کیفیت
لیدانکو با بهره گیری توان علمی و تجربی ناظرین خود تمام مراحل تولید محصولات خود را با نظارت پیش برده و این یک وجه تمایز ما با دیگر مجموعه هاست. در راستای همکاری با مجموعه های تبلیغاتی و کمپانی های بسته بندی به این اصل رسیده ایم که مخاطبین شما مشتریان اصلی ما هستند، لذا تمام تلاش بر آن است جلب رضایت به صورت حداکثری انجام پذیرد.

توان مالی
ما به نوآوری اعتقاد داریم. ما دائماً در ماشین آلات و فناوری های جدید سرمایه گذاری می کنیم و به ما این امکان را می دهد که در حجم های گسترده تولید کنیم و بهترین قیمت ها را برای شما تضمین می کنیم.
آِیا عجله دارید؟ شما می توانید تاریخ تحویل خود را با 24 ساعت گذشت زمان انتخاب کنید.
ما یک فرآیند خرید ساده را در اختیار کاربران قرار می دهیم که طی آن فرصت های بی شماری برای سفارشی کردن سفارش خود ، از موارد موجود در فروشگاه تا زمان تحویل وجود دارد. علاوه بر این ، مدیریت دقیق در مرحله تولید بدان معنی است که ما می توانیم یک سرویس سریع و با کیفیت بالا و با قیمت های مناسب ارائه دهیم.