Skip to main content
جعبه مقواییلیست قیمت پاکت پستیلیست قیمت پاکت حبابدار پستیمقالات

تولید کننده انواع بسته بندی اختصاصی| شرکت بسته بندی لیدانکو 1402

By 19 فروردین 1402آذر 29ام, 1402بدون نظر

بسته بندی کالاها، فرآیندی مهم و ضروری است که ضمن جلوگیری از آسیب رسیدن به محصول، آن را به طور خلاصه معرفی می کند. توجه داشته باشید که کیفیت بسته و شیوه ارائه دادن محصولات به اندازه کیفیت خود کالا مهم است. چرا که اولین چیزی است که مشتری با آن مواجه می شود و کیفیت، جذابیت و ظاهر آن در تصمیم مشتری برای خریدن یا نخریدن کالا تا حد قابل توجهی موثر است. اما این موضوعی است که متاسفانه کمتر توسط تولید کنندگان مورد توجه قرار می گیرد.

تولید کننده انواع بسته بندی اختصاصی

شرکت “لیدانکو” با تخصص در تولید بسته‌بندی‌ های اختصاصی، به عنوان تولید کننده انواع بسته بندی اختصاصی آماده است تا به شما خدماتی بی‌نظیر ارائه دهد. ما با تمرکز بر کیفیت بی‌نظیر، بسته‌بندی‌هایی را ارائه می‌دهیم که در عین سادگی شگفت‌انگیزی را به محصولات شما بخش می‌دهند. سفارشی سازی بسته‌بندی به طور کامل بر اساس نیازها و محصولات شما، در دستان ما قرار دارد. با ما همراه باشید و تجربه‌ی یک بسته‌بندی استثنایی را برای محصولات خود به ارمغان بیاورید. جزئیات بیشتر را در سایت لیدانکو ما بیابید.

برای اطلاع بیشتر در خصوص بسته بندی محصولات خود کافیست همین حالا با ما همکاران ما تماس بگیرید.

شرکت بسته بندی

در واقع همان طور که در بالا گفته شد، پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود، نقشی بنیادین در بازاریابی محصولات ایفا می کند و حتی می تواند منجر به موفقیت یا شکست یک تجارت بشود. در این مطلب قصد داریم در ارتباط با هر آن چه که لازم است در مورد پکیجینگ بدانید، صحبت کنیم. شما می توانید برای سفارش انواع بسته بندی اختصاصی، به شرکت بسته بندی لینداکو مراجعه کنید.

بسته بندی

ایده بسته بندی خشکبار

یکی از انواع متداول پکیجینگ، بسته ای که شیوه ارائه دادن محصول خشکبار شما می باشد که با توجه به اهمیت آن در بازار صادرات و فروش داخلی، ایده بسته بندی خشکبار اهمیت پیدا می کند. جهت بسته بندی خشکبار باید از پاکت یا جعبه با کیفیت استفاده شود تا این پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود نمایانگر ارزش و کیفیت آن محصول باشد.

این موضوع بازار هدف این کالا را هم تغییر می دهد. توجه داشته باشید که شیوه ارائه دادن محصول نامناسب خشکبار، باعث می شود که به صورت فله فروخته شود و تولید کنندگان سود بسیار کمتری به دست آورند. بنابراین باید از انواع ایده های بسته بندی خشکبار با مدل ها و طرح های متنوع استفاده نمود.

بسته بندی محصولات

پیشرفت تکنولوژی و ارسال محصولات به دورترین نقاط دنیا، باعث شده است که بسته بندی محصولات و کیفیت آن ها بیش از پیش اهمیت پیدا کند. بسته بندی محصولات مختلف، باید باعث جذب مخاطب شود و مطابق با سلیقه مشتریان آن محصول باشد. طراحی بسته بندی محصولات باید توجه مخاطبان را جلب کند و خلاقانه باشد. همچنین پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود باید از دوام، کیفیت مطلوب، طراحی و چاپ مناسب برخوردار باشد. شیوه ارائه دادن محصول کارتنی به دلیل داشتن این ویژگی ها بسیار محبوب است.

رعایت این موارد که گفته شد، باعث می شود تقاضا و به تبع فروش محصولات شرکت افزایش پیدا کند و به این ترتیب شرکت پیشرفت کند. در هنگام پکیجینگ محصولات باید از کارتن مناسب استفاده شود و از ضربه گیر، بالشتک بسته بندی، کاورهای پلاستیکی چسب دار و سایر روش های پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود متناسب با نوع محصول کمک گرفته شود. برای بشیوه ارائه دادن محصولاتی که دارای چند تکه هستند، باید تمامی تکه ها را درون یک بسته بندی قرار دهید.

کالاهایی مثل کریستال ها، ظروف شیشه ای، آینه و محصولات شکستنی و حساس حتما باید با ضربه گیر پوشانده شوند و در صورت نیاز، داخل کارتن مخصوص به خود قرار داده شوند. محصولاتی که پوشش محافظتی ندارند نیز حتما باید پیش از ارسال به شکلی مناسب پکیجینگ شوند.

خرید بسته بندی

بسته بندی محصولات و استفاده از ایده های خلاقانه جهت ایجاد و ساخت بسته بندی محصول در فروش بیشتر آن محصول و برند سازی بهتر کسب و کار بسیار موثر است. خرید بسته بندی مناسب برای محصول، باعث می شود که آن محصول نسبت به نمونه های مشابه بازار برتری پیدا کند و بیشتر مورد توجه مشتریان قرار گیرد. این پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود باید در بر گیرند اطلاعات مهم در خصوص محصول از قبیل زمان تولید و تاریخ انقضای کالا، حجم محصول، مواد تشکیل دهنده، میزان کالری و موارد مشابه دیگر باشد.

همچنین لازم است که بر روی پکیجینگ اطلاعات مربوط به تولید کننده، شامل آدرس شرکت یا کارخانه و شماره تماس درج شده باشد. به این ترتیب مخاطب می تواند آگاهانه خرید کند و با برند شما نیز آشنا شود. توجه داشته باشید که درج نمودن اطلاعات صحیح در پکیجینگ به ویژه برای شیوه ارائه دادن محصول مواد غذایی، بسیار حائز اهمیت می باشد. برای خرید بسته بندی، شرکت بسته بندی لینداکو بهترین گزینه است.

انواع بسته بندی

بسته بندی خشکبار، حبوبات و انواع محصولات می تواند با استفاده از متریال های مختلفی انجام شود و به شکل های متنوعی و یا در انواع بسته بندی مختلف و متفاوت صورت بگیرد. این پکیجینگ می تواند به شکل پاکت یا جعبه و با استفاده از چوب، کارتن، کرافت و غیره باشد. اما به هر حال باید خلاقانه، با کیفیت و جذاب باشد. طراحی لوکس پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود باعث می شود مشتریان بیشتری برای خرید آن محصول ترغیب شوند. شرکت های تولید کننده برای خرید انواع خدمات بسته بندی می توانند از شرکت بسته بندی لینداکو استفاده کنند.

به این ترتیب بهترین شیوه ارائه دادن را برای محصول خود تهیه خواهند کرد. جعبه خشکبار کشویی، جعبه خشکبار ترکیبی چوب و مقوا، جعبه خشکبار چاپی پنجره دار و جعبه خشکبار کرافت چند نمونه از انواع پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود مناسب برای خشکبار هستند. در صورتی که محصولات خود را با متریال کارتن جعبه بندی می کنید، بهتر است از طراحی فلکسو و طراحی لمینت بر روی آن استفاده کنید تا با کیفیت ترین بسته بندی کارتنی را داشته باشید.

بسته بندی

بسته بندی خاص

برای این که در بازار رقابتی فروش محصولات موفق شوید، باید از بسته بندی خاص برای محصولاتتان استفاده کنید. این پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود باید لوکس و دارای طراحی خلاقانه و شیک باشد. علاوه بر این، در بسته  محصول، باید به کیفیت پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود و سلیقه مخاطب هم باید توجه شود تا مشتری تحت تاثیر قرار بگیرد و تمایل به خرید پیدا کند. استفاده از طرح های خلاقانه، مدل های متنوع و رنگ های مختلف در بسته باعث می شود که شما یک بسته بندی خاص و منحصر به فرد داشته باشید.

به نمایش کشیدن محصولات به شکلی متفاوت یا همان بسته بندی خاص کالاها باعث می شود که نگاه ها به سمت شما باشد و از سایر رقبای خود متمایز شوید. به این ترتیب محصولات شما جذابیت بیشتری برای مخاطبان خواهد داشت.

نوآوری در بسته بندی

یکی از اشتباهات متداول در میان تولید کنندگان این است که فقط بر کیفیت خود محصول تمرکز می کنند و از پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود آن غافل می شوند. این در حالی است که پیچیدن کالا، اولین چیزی است که مشتری آن را می بیند و اگر متفاوت و خاص باشد، به سمت آن جذب می شود. نوآوری در بسته بندی باعث می شود که توجه مخاطب به محصول شما جلب شود. یکی از نکات مهم جهت ایجاد نوآوری در بسته بندی این است که از الگوهای موجود استفاده کنید.

همچنین لازم است که سعی کنید در بسته بندی شما فضای خالی باقی نماند و محصول فضای درون جعبه را به طور کامل پر کند. به عبارت دیگر اندازه بسته که شیوه ارائه دادن محصول شما است، باید متناسب با محصول طراحی شود. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که لزوما نباید پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود ، شلوغ و طرح دار باشد.

چرا که گاهی زیبایی در سادگیست و این سادگی بیشتر توجه مشتری را به خود جلب می کند. توجه به کاربرد محصول و در نظر گرفتن آن در هنگام پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود نیز یک نوع نوآوری در بسته بندی است که باعث فروش بیشتر می شود. به عنوان مثال در صورتی که کالا یا محصول مورد نظر شما را می توان هدیه داد، آن را به گونه ای طراحی کنید در نگاه اول مورد پسند مشتری واقع شود و مخاطب اقدام به خرید آن محصول کند.

بسته بندی

بسته بندی شیک حبوبات

برای بسته بندی شیک حبوبات، باید علاوه بر نکات گفته شده، به یک سری اصول دیگر هم توجه داشته باشید و در طراحی شیوه ارائه دادن محصول خود، این موارد را در نظر بگیرید و سعی کنید تا حد ممکن آن ها را رعایت کنید. یکی از نکات مهم در بسته بندی شیک حبوبات این است که به علایق مخاطبان هدف توجه داشته باشید و طراحی جعبه بندی محصول را متناسب با سلیقه آن ها انجام دهید و عکس العمل آن ها را پیش بینی کنید.

یکی دیگر از نکات مهم در شیوه ارائه دادن محصول حبوبات و سایر محصولات این است که از طراحی مکمل کمک بگیرید. در واقع طراحی بسته بندی محصولات باید کالای داخل آن را نشان دهد تا مشتری بدون احتیاج به باز کردن جعبه بندی، محصول داخل آن را بتواند ببیند. در تولید بسته بندی محصولات، باید خلاقیت داشته باشید. این ابتکار عمل یا خلاقیت باعث می شود از ایده های نابی برای پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود برای حبوبات و سایر محصولات استفاده کنید.

همچنین، استفاده از رنگ و فرم های متنوع در جعبه بندی کالا، باعث جلب توجه بیشتر آن محصول و دیده شدن آن می شود. نکته آخری که لازم است به آن توجه داشته باشید این است که می توانید از سبک سازی یا یک نو الگوی خاص در پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود محصولات خود استفاده کنید. لزومی ندارد که برای بسته بندی محصولات از تصاویر واقعی استفاده کنید. کافی است که سبک یا امضای ویژه خودتان را داشته باشید.

جمع بندی

همان طور که در این مطلب خواندید جعبه بندی محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که مستقیما بر فروش محصولات و بازاریابی آن ها تاثیر می گذارد. علاوه بر این باعث حفاظت از کالا می شود. برای داشتن یک پک هایی که محصول با آن به مشتری تحویل داده می شود مطلوب باید به سراغ تولید کننده انواع بسته بندی اختصاصی بروید. شرکت بسته بندی لینداکو، بهترین انتخاب در این حوزه است.

پاسخ دهید