Skip to main content
مقالات

تولید کننده قوطی فلزی | لیدانکو 1402

By 6 خرداد 1402خرداد 11ام, 1402بدون نظر

تولید کننده قوطی فلزی، قوطی سازی های مجموعه لیدانکو با بهره گيري از نيرو های انساني مجرب و كار آزموده همچنين با استفاده از ورق های حلب Tinplate درجه یک سعی بر آن دارد تا همواره بالاترين كيفيت در محصولات خود را ارائه دهد. مجموعه لیدانکو با توجه به همكاري هاي موفق با شركت هاي معتبر در برخي از مراكز استان ها نیز از جمله: مشهد، قم، تهران، آذربايجان شرقي، البرز، اصفهان و … توانايي هاي خود را در زمینه ی ارائه توليدات آن هم به بهترين نحو و كيفيت توزيع به اثبات رسانیده است.

تولید کننده قوطی فلزیقوطی فلزی 

در حال حاضر تهیه و ساخت قوطی فلزی راه حل بسیار مناسبی برای مشکلاتی که جامعه بشری در ثمینه صنایع بسته بندی با آن ها سر و کار دارند، ارائه کرده است است. در واقع با گسترش صنایع قوطی سازی، علاوه بر نگهداری، جا به جایی ، انبارداری و همچنین پخش مواد غذایی نیز آسانی تر از پیش قابل انجام می باشد. ما در مجموعه لیدانکو سعی مان بر آن است که به عنوان تولید کننده قوطی فلزی بتوانیم نیاز مشتریان خود را هم از نظر کیفیت و هم قیمت مقرون به صرفه برآورده سازیم.

تولید کننده قوطی فلزی

تولید کننده قوطی فلزی

امروزه شرکت های تولید کننده قوطی فلزی متعددی در سراسر کشور در حال فعالیت هستند. قوطی سازی مجموعه لیدانکو، یکی از تولیدکنندگان بزرگ قوطی فلزی در کشور نیز می باشد که محصولات متنوعی را چه به صورت خام و چه با چاپ برای شما همراهان گرامی خود ارائه می دهد.بسته بندی های فلزی در شکل ها و فرم های بسیار متنوع توانسته اند در زمینه بسته بندی نیاز اکثر صنایع و تولید کنندگان همچنین صادر کنندگان را برآورده سازنددر واقع امروزه قوطی های فلزی نیز توانسته اند بخش مهمی از بسته‌ بندی را برای مواد مختلف تشکیل دهند.

تولید کننده قوطی فلزی

تولید و چاپ قوطی فلزی

اکنون ما قصد این را داریم که شما را با نکات خرید قوطی فلزی در صنایع مختلف نیز آشنا کنیم. تولید و چاپ قوطی فلزی یکی از خدمات مهمی است که در حال حاضر کارخانجات و شرکت های زیادی با تبدیل ورق های فلزی به قوطی های فلزی طی فرایند های خاصی آنها را نیز به وجود می ‌آورند. کارخانخه های مجموعه لیدانکو نیز به عنوان تولید کننده قوطی فلزی به طور کاملا فعال در حال فعالیت می باشند. قوطی فلزی های ساده در صنایع بسیار مختلفی همچون استفاده در صنعت مواد غذایی و … آن هم از جمله صنعت کنسرو، نوشابه، قوطی های رنگ و سایر محصولات پزشکی و شیمیایی نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

تولید کننده قوطی فلزی

خط تولید قوطی فلزی

امروزه با توجه به نقش مؤثر بسته بندی در ارائه دادن و فروش محصولات مختلف به منظور جلب هرچه بیشتر مشتریان ، بازار و همچنین حفظ کیفیت محصولات و شرایط ارسال آنها به سراسر کشور از صنعت قوطی سازی استقبال زیادی شده است. از این رو ما به عنوان تولید کننده قوطی فلزی در خط تولید قوطی فلزی خود سعی را بر آن داریم تا اکثر ابعاد و سایز های قوطی های فلزی را تولید و مشتریانمان برسانیم. در واقع نحوه ساختن قوطی فلزی نسبت به بازار هدف و نوع موارد مصرفی، از لحاظ پوشش های داخلی نیز تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

تولید کننده قوطی فلزی

مرکز فروش قوطی فلزی در تهران

در واقع اکنون در قوطی سازی های ما با استفاده از متریال مختلف به عنوان ماده اولیه ، لاک ها و مواد پوششی متنوع مانند: گالوانیزه، پوشش اکسید فلزات و پوشش های قلع قوطی های مختلفی را در ابعاد مختلف تولید می کنیم. که به این محصولات قوطی فلزی گفته می شود ما به عنوان تولید کننده قوطی فلزی به شما کمک میکنیم تا به راحتی در هر صنعت متناسب با محصول خود نوع قوطی های فلزی را انتخاب و آن را تهیه نمایید. اگر به دنبال مرکز فروش قوطی فلزی در تهران هستید پیشنهاد ما به شما انتخاب مجموعه لیدانکو می باشد.

کارخانه قوطی سازی تهران

در کارخانه قوطی سازی تهران و مشهد ما نحوه ساخت قوطی فلزی به عنوان تولید کننده قوطی فلزی متناسب با بازار هدف و نوع استفاده، چه از لحاظ پوشش های داخلی و چه از لحاظ ابعاد و قالب ها تفاوت هایی با یکدیگر دارند؛ اما باید گفت به طور کلی نحوه ساخت این محصولات با یکدیگر مشترک است. به همین علت است که تمامی تولیدات به درخواست مشتری و به صورت اختصاصی تولید می شود. جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت قوطی های فلزی مدنظر خود کافیست همین حالا با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

پاسخ دهید