Skip to main content

 تولید و چاپ کارتن بسته بندی

در واقع استفاده از بسته بندی به منظور نگهداری کردن از محصولات مختلف از دیر باز متداول بوده است و در حال حاضر با وجود طیف گسترده ای از محصولات در ضمینه های مختلف غذایی، بهداشتی، لوازم خانگی، آرایشی و … لزوم تولید نمونه های مختلفی در بسته بندی را بیش تر از گذشته احساس می ‌شود. در بازاری که تنوع و گستردی بسیار زیاد است، در واقع محصولی شانس بالاتری برای فروش و دیده شدن خواهد داشت که درصورتداشتن کیفیت بالا و قیمت قابل قبول، بسته بندی خاص تر و قابل قبولی نیز داشته باشد. تولید و چاپ کارتن بسته بندی به خاطر داشتن مزیت های بسیار استفاده از این نوع بسته بندی ها برای محصولات، به صنعتی پیشرو در ایران تبدیل شده است. در حال حاضر تقریبا 90 درصد از صنایع تولیدی در کشور برای بسته بندی های محصولات خود، همچنین ارسال و فروش آنها از کارتن های بسته بندی گاهی با تیراژ کم و گاهی با تیراژ بالا استفاده می کنند. در تولید کارتن بسته بندی قیمتی مناسب، داشتن وزن کم، امکان ایجاد تهویه هوا، قابلیت تجزیه پذیری، تنوع داشتن در شکل و ابعاد، قابلیت استفاده مجدد یا بازیافت مجدد و قابلیت انجام چاپ بر روی آن از جمله دلایل استقبال گسترده از بسته بندی به شمار می آید و باید در تولید مدنظر قرار داده شود.

خرید کارتن بسته بندی کوچک

در حال حاضر کارتن های بسته بندی یکی از اساسی ترین اقلام مورد استفاده در صنعت و جابه جایی های محصولات و کالا ها به شمار می رود. در سال های اخبر استفاده از کارتن های بسته بندی بسیار زیاد شده است. و به همین میزان تولید کارتن بسته بندی جزء دغدغه ها و مشاغل به شمار می آید. در تولید کارتن بسته بندی چیزی که باید مورد توجه قرار بگیرد رعایت استاندارد ها و پایین نیامدن کیفیت کارتن ها است. در واقع کارتن ها اقلام مختلفی دارند بعضی کارتن ها به صورت کارتن ساده، بعضی کارتن درب دارویی و کارتن کیبوردی می توانند تولید و عرضه شوند. در تولید کارتن بسته بندی بین این کارتن ها کارتن های کیبوردی به این دلیل که دارای فرم خاصی هستند و همچنین ارتفاع کمی دارند گزینه های ایده آلی برای ارسال کردن انواع محصولاتی که دارای ارتفاع کم هستند می توانند باشند مانند انواع کتاب ها ، تابلو ها و…. . خرید کارتن بسته بندی کوچک مقوایی با تیراژ محدود می تواند برای بسیاری از فروشگاه ها و همچنین کسب و کارهای نوپا فرصت مناسبی تلقی شود. آن هم در صورتی که اکنون امکان ثبت سفارش با چاپ اختصاصی هم برای مشتریان و خریداران امکان پذیر می باشد.

انواع کارتن های بسته بندی

به طور کلی تمام نمونه کارتنهای تولید شده در صنایع تولید و چاپ کارتن به صورت بسته بندی به دو دسته کارتن عادی و کارتن دایکاتی تقسیم می شوند. کارتن شاده یا کارتن آماده با سرعت بیشتری تولید شده، ارزان تر بوده و نیاز به قالب ندارد. کارتن های دایکاتی که خود به انواع مختلفی مانند کارتن سوراخ دار، کارتن تلسکوپی، کارتن دسته دار، کارتن پنجره دار و کارتن بدون درب تقسیم می شود نوعی از کارتنهای بسته بندی است که توسط قالب های تیغ دار تولید شده و کیفیت و دقت بالاتری نسبت به کارتن های عادی دارد.

تولید کارتنها در ابعاد، طرح، جنس و شکل های مختلفی صورت می گیرد. کارتنهای بسته بندی برای محصولات متنوعی مانند کارتن خرما، مربا، انواع کنسروها، بسته بندی خشکبار،بسته بندی میوه خشک، کارتن اسباب بازی،بسته بندی چای، کارتن هندوانه، لوازم التحریر، لوازم مکانیکی، کارتن لوازم یدکی خودرو، لوازم خانگی و … کاربرد داشته و با توجه به محصولی که قرار است بسته بندی شود، جنس و ابعاد متفاوت و متناسبی خواهد داشت. کارتنهای بسته بندی بر اساس جنس کارتن به موارد زیر تقسیم می شوند:

 

دستگاه تولید کارتن بسته بندی
قیمت کارتن بسته بندی

کارتن ساده بسته بندی
تولید کارتن بسته بندی مشهد
قیمت کارتن بسته بندی دیجی کالا
تولید کارتن بسته بندی در اصفهان
کارتن بسته بندی آماده

پاسخ دهید